Oczyszczacz do linek Stonfo do smarowania linek muchowych sznurów

Oczyszczacz do linek Stonfo

Producent Stonfo
Cena sprzedaży 26,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
  • Opis
  • Opinie
Oczyszczacz do linek muchowych STONFO (Fly Line Cleaner). Szybkie i wygodne czyszczenie i smarowanie sznurów muchowych. Oczyszczacz stanowi praktyczny produkt w wyposażeniu każdego wędkarza muchowego.

Oczyszczacz do linek STONFO (Fly Line Cleaner) to bardzo przydatne narzędzie, dzięki niemu czyszczenie i smarowanie linek muchowych staje się proste. Dwie grube, filcowe podkładki w ergonomicznym uchwycie tworzą bardzo praktyczny produkt, który przyda się w wyposażeniu każdego muszkarza.Jeżeli Twoja linka już nie najlepiej pływa, wystarczy nanieść kroplę odpowiedniego smaru na podkładkę filcową i przeciągnąć linkę. Produkt został wyposażony w otwór umożliwiający przypięcie go do kamizelki, tak aby zawsze był pod ręką.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624