Oczyszczacz do linek Stonfo do smarowania linek muchowych sznurów

Oczyszczacz do linek Stonfo

Nie ma jeszcze oceny Producent Stofno
Cena sprzedaży 24,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
  • Opis
  • Opinie
Oczyszczacz do linek muchowych STONFO (Fly Line Cleaner). Szybkie i wygodne czyszczenie i smarowanie sznurów muchowych. Oczyszczacz stanowi praktyczny produkt w wyposażeniu każdego wędkarza muchowego.

Oczyszczacz do linek STONFO (Fly Line Cleaner) to bardzo przydatne narzędzie, dzięki niemu czyszczenie i smarowanie linek muchowych staje się proste. Dwie grube, filcowe podkładki w ergonomicznym uchwycie tworzą bardzo praktyczny produkt, który przyda się w wyposażeniu każdego muszkarza.Jeżeli Twoja linka już nie najlepiej pływa, wystarczy nanieść kroplę odpowiedniego smaru na podkładkę filcową i przeciągnąć linkę. Produkt został wyposażony w otwór umożliwiający przypięcie go do kamizelki, tak aby zawsze był pod ręką.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Flyfishing slowenia sava bohinjka na muche

Słoweńska przygoda - Sava Bohinjka

Sava Bohinjka jest jedną z najczystszych i najpiękniejszych rzek w Słowenii. Powstaje przy wypływie z jeziora Bohinj, by przez kolejne kilkadziesiąt kilometrów, płynąc przez Alpy Julijskie stworzyć wspaniałe łowisko ryb...

Czytaj więcej
Jesień z wędką muchową - nie musi być nam zimno!

Jesień z wędką muchową - nie musi być na…

Jesień i zima to trudny okres dla wędkarzy muchowych. Mimo doskonałych brań lipieni i szczupaków, coraz bardziej doskwiera nam chłód. W środku dnia, jak słoneczko przygrzewa jest super, ale rano...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce. 

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624