Puder do osuszania suchych much Powder float VISION

Puder do osuszania suchych much Powder float VISION

Nie ma jeszcze oceny Producent Vision
Cena sprzedaży 39,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
  • Opis
  • Opinie
Puder do osuszania suchych much Powder float VISION

Poprawiający pływalność i osuszający preparat do małych i średnich much. Przedłuża żywotność Twoich much oraz usuwa z nich pozostałości śluzu i krwi ryby, znacznie zwiększając atrakcyjność przynęty. Najpierw opłucz muchy wodą, potem włóż do pudełka Powder Float, parę razy potrząśnij i… są gotowe do ponownego użycia! Pudełko jest dwustronnie otwierane, oddzielnie do małych i oddzielnie do średnich much oraz wyposażone w pętelkę służącą do przypięcia go np. do zingera przy kamizelce.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Flyfishing slowenia sava bohinjka na muche

Słoweńska przygoda - Sava Bohinjka

Sava Bohinjka jest jedną z najczystszych i najpiękniejszych rzek w Słowenii. Powstaje przy wypływie z jeziora Bohinj, by przez kolejne kilkadziesiąt kilometrów, płynąc przez Alpy Julijskie stworzyć wspaniałe łowisko ryb...

Czytaj więcej
Jesień z wędką muchową - nie musi być nam zimno!

Jesień z wędką muchową - nie musi być na…

Jesień i zima to trudny okres dla wędkarzy muchowych. Mimo doskonałych brań lipieni i szczupaków, coraz bardziej doskwiera nam chłód. W środku dnia, jak słoneczko przygrzewa jest super, ale rano...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce. 

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624