Waders and Jackets Repair Tape 1m

Waders and Jackets Repair Tape (1m)

Cena sprzedaży 13,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
  • Opis
  • Opinie
Waders and Jackets Repair Tape (1m)

Waders and Jackets Repair Tape (1m) 

Taśma naprawcza do woderów i ubrań oddychających.

Naprawa cieknących woderów.
1. Wykrycie nieszczelności woderów. Najważniejszą czynnikiem wpływającym na naprawę cieknących woderów jest prawidłowe zlokalizowanie miejsca cieknięcia. Najskuteczniejszym, a zarazem bardzo prostym sposobem jest obrócenie woderów na lewą stronę, napompowanie i zanurzenie w wodzie. Wszelkie nieszczelności, nawet najmniejsze, objawią się bąbelkami powietrza. Miejsca nieszczelności zaznaczamy np. mazakiem i przystępujemy do naprawy.
2. Naprawa przebić taśmą termo przylepną. Wycinamy odpowiedni fragment taśmy termo przylepnej , nakładamy go na cieknące miejsce w woderach i przyprasowujemy żelazkiem rozgrzanym do prasowania wełny.
3. Naprawa przetarć szwów w woderach.
4.1 Jeśli przetarcie jest małe, lub nie dysponujemy taśmą naprawczą, można nałożyć na taśmę cienką warstwę kleju naprawczego na taśmę o szerokości większej niż sama taśma i pozostawić do wyschnięcia.
4.2 W przypadku większych nieszczelności na taśmie najlepiej jest ściągnąć starą taśmę i nałożyć nową. Starą taśmę ściągamy poprzez przejechanie jej żelazkiem rozgrzanym do prasowania wełny. Po przejechaniu żelazkiem odklei się ona z woderów i można ją delikatnie odkleić. Po zerwaniu starej nakładamy na to miejsce nową taśmę i zaprasowujemy ją. Po chwili prasowania klej na nowej taśmie rozpuści się, a taśma będzie przylegać do woderów zapewniając szczelność.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624