Gulff Wader Repair klej do woderów UV

Gulff Wader Repair

Cena sprzedaży 49,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
  • Opis
  • Opinie
Gulff Wader Repair

Water Stop UV Repairer to szybki i łatwy w użyciu klej do małych dziur w woderach, namiotach, materacach dmuchanych, sprzętu pływającego i wszędzie tam gdzie chcemy uszczelnić jakieś przecieki. Żel wysycha w kilka sekund i sprzęt jest natychmiast gotowy do użytku.

Żel naprawczy tworzy krystalicznie czystą, wodoodporną elastyczną powłokę.

Jak używać produktu: krystalicznie czysty żel wysycha w ciągu kilku sekund w świetle UV. Należy nałożyć klej na dziurę i wystawić go na działanie promieni słonecznych lub utwardzić latarką emitującą promienie ultrafioletowe. Przed nałożeniem należy upewnić się, że powierzchnia klejona jest sucha. Nie należy stosować łatek. W razie potrzeby można nałożyć kilka warstw kleju i tak stworzyć nową wytrzymałą powierzchnię. Water Stop utwardza się w ciągu 5 do 30 sekund w zależności od natężenia światła UV. Przy prawidłowym zastosowaniu wykończenie jest nieprzylepne, gumowate i elastyczne. Butelka mieści 10 ml kleju.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624