Gulff Aquafix Eco uszczelniacz do woderów
Gulff Aquafix Eco uszczelniacz do woderów Gulff Aquafix Eco uszczelniacz do woderów

Gulff Aquafix Eco

Cena sprzedaży 49,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
  • Opis
  • Opinie
Gulff Aquafix Eco

Aquafix to nowoczesny produkt ECO do uszczelniania i naprawy przecieków, rozdarć i dziur. Ten wodoodporny produkt może być stosowany do woderów, dowolnych tkanin niepowlekanych lub powlekanych PU, nylonu, płótna, tkanin technicznych, gumy, materacy kąpielowych, odzieży przeciwdeszczowej, rozdarć plecaków. Aquafix Eco nadaje się również do stosowania na Silnylonie lub innych materiałach na bazie silikonu. Utwardza ​​się do twardej, bardzo elastycznej gumowej powierzchni o doskonałej odporności na zimno i ciepło. A co najlepsze, jego żywotność ECO jest długa; nietoksyczny, niepalny, wolny od rozpuszczalników, o słabym zapachu ze względu na brak szkodliwych chemikaliów. Produkt sprzedajemy w ekologicznym opakowaniu. Uwaga: GULFF Aquafix Eco jest uszczelniaczem, a nie klejem.

Opakowanie: 15g

SPOSÓB UŻYCIA: Najpierw dokładnie wyczyść miejsce naprawy – na przykład alkoholem izopropylowym. Nałóż cienką warstwę Aquafix, aby zakryć dziurę lub przeciekający obszar i pozostaw do utwardzenia przez 12-24 godziny. Nie ma potrzeby utwardzania światłem UV. Ten produkt nie jest sklasyfikowany jako materiał niebezpieczny (również zgodnie z normą OSHA Hazard Communication Standard). GULFF Eco jest również klasyfikowany jako odpad nie niebezpieczny. GULFF jest obecnie jedynym producentem chemii muchowej, który spełnia wymagania władz chemicznych dla Floatantów, żywic UV, napraw woderów, lakierów i super klejów. (Rozporządzenie w sprawie klasyfikacji, oznakowania i pakowania (CLP) ((WE) nr 1272/2008) opiera się na Globalnie Zharmonizowanym Systemie Organizacji Narodów Zjednoczonych (GHS), a jego celem jest zapewnienie wysokiego poziomu ochrony zdrowia i środowiska).

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624