Snowbee XS Plus Thistledown WF #2 - #5 linka sznur muchowy
Snowbee XS Plus Thistledown WF #2 - #5 linka sznur muchowy Snowbee XS Plus Thistledown WF #2 - #5 linka sznur muchowy Snowbee XS Plus Thistledown WF #2 - #5 linka sznur muchowy

Snowbee XS Plus Thistledown WF #2 - #5

Producent Snowbee
Cena sprzedaży 199,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
  • Opis
  • Opinie
Uniwersalna linka muchowa z bardzo cienkim running-linem, zakończona pętelkami.

Thistledown # 2/5,przeznaczony do łowienia w rzekach i lekkigo łowienia na wodach stojących. Jest to pojedyncza linka wagowo odpowiednia do zastosowań w zakresie od # 2 do # 5wt.
Linka jest dwukolorowa - Shamrock Olive / Buckskin o łącznej długość 90 stóp. Krótka głowica ma tylko 34,5 stopy, pozostała długość to bardzo cienki running line.

Oba końce są fabrycznie zakończone mikro-pętlami.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624