Fish mask #8 do dużych much wędkarskich.
Fish mask #8 do dużych much wędkarskich. Fish mask #8 do dużych much wędkarskich. Fish mask #8 do dużych much wędkarskich.

Fish mask #8

Nie ma jeszcze oceny
Cena sprzedaży 10,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
  • Opis
  • Opinie
Fish mask #8 do dużych much.

Fish Mask to główki wykonane z trwałego, przezroczytego plastiku o realistycznym kształcie. Płskie powierzchnie boczne dają możliwość zamocowania lub namalowania oczu, co  daje doskonałą imitację rybek. W zalezności od rozmiaru sprawdzą się w wielu rodzajach much, począwszy od małych streamerów, a kończąć na dużych muchach szczypakowych, glowacicowych czy morskich.


Rozmiar: #8  (wymiary zewnątrzne  ok  13 mm x 13 mm x 13 mm, szerokość wewnątrz ok, 8 mm, szerokość otworu na oczko haka ok.6mm)

Opakowanie: 10 szt.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624