Latarka UV Gulff Hero 5W USB

Latarka UV Gulff Hero 5W USB

Cena sprzedaży 355,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
  • Opis
  • Opinie
Latarka UV Gulff Hero 5W USB

UV GULFF Hero to stylowa, wysoce wydajna latarka do utwardzania prawie wszystkich klejów UV. .Jest też szczególnie przydatne dla użytkownika, który robi zdjęcia much w mediach społecznościowych. Jako całość, Hero reprezentuje to, co najlepsze w swojej dziedzinie. Hero jest wyposażony w wysokiej jakości układ LED 5W i jej światło ma długość fali 365 nm. Tą długość fali uznano za optymalną dla utwardzania produktów Gullf i innych żywic UV. Latarka ma specjalny wyciągany filtr tak by świałto padało tylko na żądany przedmiot i nie rozchodziło się na boki. Ułatwia to na przykład robienie zdjęć w zupełnie nowej perspektywie.

Jej  konstrukcja sprawią, że nie oślepia osoby konstruującej muchy.  Niewątpliwie Hero to świetny produkt pod względem stosunku jakości do ceny, jeśli chodzi o nawet duże wymagania dotyczące latarki UV.

 

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624