Semperfli Kapok Dubbing do suchych much

Kapok Dubbing Semperfli

Producent Semperfli
Cena sprzedaży 17,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
Kolor
Wybierz wariant
  • Opis
  • Opinie
Kapok Dubbing Semperfli

Kapok Dubbing jest doskonale pływającym, naturalnym pustym włóknem, który jest to o połowę cieńszy od dubbingu superfine! Idealny dla małych suchych much jak również do nimf. Kapok (Ceiba pentandra) jest włóknem naturalnym, dostępnym od wielu lat, rosnącym w tropikach, gdzie jest uprawiany dla swoich włókien. Jest to odporne na wilgoć, szybkoschnące, sprężyste i pływające włókno, które waży tylko jedną ósmą tego, co bawełna.

Kapok historycznie był używany w kamizelkach ratunkowych i łodziach ratunkowych, utrzymując w wodzie nawet 30-krotność swojej masy.

Dostępne kolory: 

- adams

- black

- BWO

- light olive

- march brown

- olive dun

- olive

- sulphurea

- pale olive

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624