Sierść nutrii nutria fur

Nutria Fur (Coypu)

Cena sprzedaży 26,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
Wybierz wariant:
Wybierz wariant
  • Opis
  • Opinie
Nutria Fur (Coypu)

Sierść nutri do doskonały materiał do wykonywania much - niewielka ilość podszerstka, nie za sztywny, niezwykle błyszczący. Doskonale wygląda i zachowuje sie w wodzie, podatna na najmniejszy ruch (jest nieco sztywniejsza niż pióra z kapek typu Spey). Wspaniały materiał do Pattegrisen Shrimp jak również Cascade czy Silver Stoats itp.

Jest to materiał naturalny - poszczególne kawałki mogą się róznić wielkością i długością włosa. Z naszej strony staramy się by te róznice były jak najmniejsze i każdy kawałek skóry zapewniał porównywalną ilość materiału.

Minimalny rozmiar: 9 x 14 cm.

Długość włosów: 20-50mm

Dostępne kolory:

- white

- black

- yellow

- salmon

- orange

- sunburst 

- hot orange

- red

- gray

- pink

-shocking pink

- banana

- olive

- dark olive

- tan

- natural

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624