Lead Free Heavy Weighted Wire Semperfli drut bez ołowiu do dociążania much

Lead Free Heavy Weighted Wire Semperfli

Producent Semperfli
Cena sprzedaży 26,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
Wybierz wariant:
Wybierz wariant
  • Opis
  • Opinie
Lead Free Heavy Weighted Wire Semperfli

Dociążone muchy często pomagają nam szybko dotrzeć do miejsca, w którym znajdują się ryby, zwłaszcza w szybkich prądach i dołkach. Bezołowiowy, ciężki drut można łatwo owinąć wokół haczyka jedną lub kilkoma warstwami, na przykład w celu stworzenia sylwetki krewetki.

Nietoksyczny, bezołowiowy jest znacznie lepszy dla środowiska w przeciwieństwie do czystych drutów ołowiowych, które zostały zakazane w wielu krajach.

Ciężki, bezołowiowy drut dociążeniowy ma gęstość około 60% gęstości ołowiu, więc nadal jest wystarczająco ciężki, by skutecznie sprawodzić muchę na odpowiednią głębokość.

Dostępne średnice i pojemności:

- 0,23 mm, 6m, 10g

- 0,3  mm, 5m, 11g

- 0,5  mm, 3m, 12g

- 0,7  mm, 2,5m, 15g

- 0,9  mm, 2m, 16g

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624