Flat Braid 1.5mm Sepmerfli Bright Gold

Flat Braid 1.5mm Sepmerfli

Producent Semperfli
Cena sprzedaży 18,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
Wybierz wariant:
Wybierz wariant
  • Opis
  • Opinie
Flat Braid 1.5mm Sepmerfli

to płaskie plecionki, mogą być używane wykonywania much od małych do dużych wzorów łososiowych, streamerów i słonowodnych. Te plecionki są niezwykle mocne i łatwo się wiążą. Zaciągnij mocno, a pasmo stanie się wąskie i grubsze. Przy mniejszym nacisku i poruszaniu płaskie pasma rozpościerają się lub strzępią, tworząc strumień błyskotliwych lub fluorescencyjnych włókien. Fantastyczne w przypadku ryb kostnoszkieletowych, łososi i słonowodnych wzorów.

Flat brite 1,5 mm 1/16" może być używany z lakierem lub żywicami UV, takimi jak No Tack UV firmy Semperfli, aby uzyskać oszałamiające rybie ciała. marszczone włókna wyglądają jak ogony lub łuski.

Nie zapomnij, że możesz użyć permanentnego pisaka, aby dodać efekt pasków lub inny kolor plecionki. Mogą być używane jako body, po prostu rozplącz końce szpikulcem, aby rozdzielić warkocz, aby uzyskać punkt wiązania. To powstrzymuje cię przed podniesieniem części ciała w punkcie wiązania.

Pojemność szpuli:  4 m / 4,3 jarda

Dostępne kolory:

- Bright Gold

- Chartreuse

- Fluo Pink

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624