Rękawiczki wędkarskie neoprenowe Snowbee SFT Neoprene Gloves na ryby fly art fishing

Rękawiczki Snowbee SFT Neoprene

Producent Snowbee
Cena sprzedaży 159,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
Rozmiar
  • Opis
  • Opinie
Rękawiczki Snowbee SFT Neoprene

W odróżnieniu od tradycyjnych konstrukcji neoprenowych, gdzie szwy są klejone, nowa technika zastosowana w rękawicach Snowbee zgrzewania szwów, a później zaklejenia ultra-cienką, elastyczną taśmą czynią rękawice w 100 % wodoodporne. Materiał zastosowany to bardzo cienki neopren o grubości 1mm, dzięki czemu rękawice doskonale przylegają do ręki i pozwalają doskonale wszystko czuć, jednocześnie zapewniając 100% suchość. Dzięki zastosowaniu silikonowej powierzchni na wewnętrznej stronie dłoni i palców uzyskano doskonałą przyczepność nawet gdy rękawice są mokre przy jednoczesnym zachowaniu całkowitej gładkości powierzchni. 

Dostępne rozmiary: S, M, L, XL 

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624