TroutHunter Fluorocarbon Leader 9ft przypon koniczny

TroutHunter Fluorocarbon Leader 9ft

Producent TroutHunter
Cena sprzedaży 69,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
Rozmiar
Wybierz wariant
  • Opis
  • Opinie
TroutHunter Fluorocarbon Leader 9ft

Najwyższej jakości przypony  fluorocarbonowe amerykańskiej firmy TroutHunter. Dłuższy odcinek w dolnej części ułatwia położenie większych much. Poddane rygorystycznym testom oferują doskonałą wytrzymałość, odporność na scieranie i niewidzialność, co czyni je doskonałym wyborem. Polecane na duże ryby słodkowodne i słonowodne (pstrągi, trocie, łososie, głowacice itp.)

Hermetyczne, odporne na prowmieniowanie U.V. i wodoodporne opakowanie zapewnia maksymalną wytrzymałość produktu w momencie zakupu.

Długość: 9ft (275 cm)

Dostępne średnice:

5X           0,15 mm              2,2 kg
4X           0,17 mm              2,7 kg
3X           0,20 mm              3,9 kg
2X           0,23 mm              5,0 kg
1X           0,25 mm              5,8 kg
0X           0,28 mm              7,1 kg

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624