Pike Terror Flies CPEG articulated shank na szczupaki szczupakowa okoń okonie szczupak na muchę
Pike Terror Flies CPEG articulated shank na szczupaki szczupakowa okoń okonie szczupak na muchę Pike Terror Flies CPEG single hook na szczupaki szczupakowa okon okonie szczupak na muchę Pike Terror Flies CPEG.jpg na szczupaki szczupakowa okon okonie szczupak na muchę Pike Terror Flies CPEG.jpg na szczupaki szczupakowa okon okonie

Mucha szczupakowa Pike Terror Flies CPEG

Producent Pike Terror Flies
Cena sprzedaży 40,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
Rozmiar
Wybierz wariant
  • Opis
  • Opinie
Mucha szczupakowa Pike Terror Flies CPEG

Muchy szczupakowe Pike Terror to wysokiej jakości muchy szczupakowe - fenomenalnie zachowujące się w wodzie. Dzięki konstrukcji opartej na Dubbing Brusch'ach muszki mają mało materiału, są lekkie a zarazem  sprawiają wrażenie obfitych. Oszczędność materiału oraz oryginalna konstrukcja sprawiają, iż  rzuty dużą przynętą stają się zaskakująco łatwe, a mucha pracuje nawet w opadzie.

Sugerowana klasa wędki dla muchy na pojedynczym haku to 7-9 AFTM, dla much przegubowych 8-10AFTM. Muchy nie są dociążone. 

Budowa: 80-90% Snow Runner, 10-20% flash 

Oczy: tab eyes.

Hak: Ahrex PR320 # 4/0.

Mucha dostępna w dwóch typach:

- Single hook - długość ok 20 cm

- Articulated - długość ok 23 cm  (shank 35mm)  + 5 zł

 

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624