Snowbee Prestige 11ft #3 wędka do metody nimfowej nimfa

Snowbee Prestige G-XS 11ft #3

Producent Snowbee
Cena sprzedaży 1890,00 zł
Produkt niedostępny.
 
Powiadom mnie!
 • Opis
 • Opinie
Snowbee Prestige G-XS 11 ft #3 idealna wędka do metody nimfowej.

NOWOŚĆ !

Z biegiem lat technologia wykonywania wędek muchowych poczyniła duży rozwój. Najpierw przejście z trzciny dzielonej na włókno szklane; potem kolejny krok do włókna węglowego, a teraz najnowszy rozwój - grafen! Ta niesamowita nowa technologia naprawdę „zmienia grę” i napędza wędki marki Snowbee na szczyt tabeli liderów podwzględem wydajności i innowacji w dziedzinie wędzisk muchowych.                                                                                                                                              

Kilka lat temu najnowszą technologią były wędki w technologi Nano Carbon. Ich zasadą było, że mniejszy, „okrągły profil” Nano cząsteczki dodany do żywicy epoksydowej był w stanie przeniknąć każdą pustkę w macie z włókna węglowego, znacznie lepiej niż cząsteczki żywicy epoksydowej o długim łańcuchu. Ta innowacja polegająca na wzmocnieniu żywic stworzyła materiał o wysokiej wytrzymałości na zginanie i module, znacznie wyższym, niż w przypadku konwencjonalnej żywicy. Spowodowało to, że wędki muchowe były lżejsze i bardziej precyzyjne w działaniu niż cokolwiek wcześniej oraz zyskały cech „niełamliwego” materiału podczas normalnego użytkowania.Dzięki nowej technologii żywicy grafenowej, atomy grafenu są 300 razy mniejsze niż najmniejsza nanocząstka, co daje jeszcze gęstszą matę węglową, praktycznie bez kieszeni powietrznych. 

Wędki posiadają lekkie aluminiowe uchwyty, które mają z twarde anodowane srebrno/złote wykończenia oraz posiadają wstawki z drewna klonowego. To piękne drewno ma różnorodne kolory i wzory słojów, dzięki czemu każda wędka jest wyjątkowa i indywidualna. Bogaty brązowy kolor półfabrykatów uzupełniony jest kolorowymi wstawkami z subtelnym pojedynczym pasmem brązu.  

 • 4-częściowe ultra lekkie blanki węglowe grafenu
 • Szybka akcja
 • Nowa technologia wysokomodułowa - grafen Snowbee
 • Głębokie brązowe wykończenie
 • Uchwyt kołowrotka z anodowanego srebra / złota z aluminiowymi wstawkami z drewna klonowego
 • Dożywotnia gwarancja oryginalnego nabywcy Snowbee

Długość: 11 ft, 335 cm

Waga: 95 g.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

 • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
 • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
 • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
 • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624