Loop X10 okulary polaryzacyjne polarized Sunglasses

Loop X10 okulary polaryzacyjne

Producent LOOP
Cena sprzedaży 499,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
Wybierz wariant:
Wybierz wariant
  • Opis
  • Opinie
Okulary polaryzacyjne Loop X10

W świecie wędkarstwa muchowego wizualna lokalizacja docelowego gatunku jest często kluczowym elementem sukcesu wędkarskiego. Możliwość zobaczenia ryb w ich naturalnym środowisku to ogromna korzyść dla każdego wędkarza muchowego. Uzbrojony w te bezcenne informacje, pozwala na dokładną prezentację muchy, aby zmaksymalizować Twoje szanse na czerpanie przyjemności z tego pełnego adrenaliny połączenia. Niezależnie od tego, czy polujesz na bonefish na flatsach  czy też polujesz na okaz pstrąga potokowego, nasza gama nowych okularów przeciwsłonecznych LOOP zapewnia wyjątkową wydajność w różnych warunkach oświetleniowych.

Dostępne w czterech różnych kolorach soczewek (miedziano-zielony, szaro-niebieski, żółty i miedziany/flash), każdy z naszych modeli X10 i V10 wykorzystuje wyjątkową optykę spolaryzowaną i technologię soczewek poliamidowych, aby radykalnie zmniejszyć odblaski i załamania światła na powierzchni wody. Po wyczerpującym procesie rozwoju i ciągłych ocenach wydajności w różnych warunkach pogodowych, jesteśmy pewni, że nie znajdziesz wyraźniejszej, dokładniejszej wizualnie gamy okularów do wędkarstwa muchowego, które usprawnią Twoje wędkowanie.

KOLORY SOCZEWEK

- Miedź/Zielony: Soczewki w kolorze miedzi/Zielonym są doskonałym rozwiązaniem optycznym w różnych warunkach oświetleniowych. Soczewki te są bardzo skuteczne w świetle średnim i mocnym i są zdecydowanym faworytem wędkarzy muchowych na rzekach i wodach stojących, ponieważ poprawiają wyraźny kontrast bez zauważalnego zniekształcenia kolorów.

- Szary/niebieski: Soczewki szaro-niebieskie doskonale utrzymują prawdziwą definicję kolorów przez filtr polaryzacyjny. Soczewki te są bardzo skuteczne w jasnym świetle słonecznym, a także zapobiegają zmęczeniu oczu użytkownika w warunkach intensywnego światła odblaskowego na równinach, rzekach i jeziorach.

- Żółte: Żółte soczewki bardzo skutecznie zwiększają kontrast i percepcję głębi. Doskonale sprawdza się przy słabym oświetleniu o świcie i zmierzchu, a także podczas ciemnych, pochmurnych dni połowowych. Bardzo dobra barwa soczewek ogólnego przeznaczenia dla przekroju warunków oświetleniowych.

- Miedź/lampa błyskowa: Soczewki w kolorze miedzi są doskonałym, wszechstronnym rozwiązaniem w różnych warunkach oświetleniowych. Podobnie jak soczewki miedziano-zielone, są one bardzo skuteczne w średnich i mocnych warunkach oświetleniowych. Zdecydowany faworyt wśród wędkarzy muchowych rzecznych i stojących, ponieważ poprawia kontrast bez zauważalnego zniekształcenia kolorów.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624