Widelnice

Nimfy widelnicy należą do jednego z podstawowych pokarmów pstrągów. Doskonałe wyniki łowiąc tą muchą osiągamy już od wczesnej wiosny. Warto ją wypróbować, często jest to jedyna skuteczna mucha, na której żerują ryby. 

Zasiedlają rzeki i strumienie charakteryzujące się dużą prędkością nurtu, kamienistym dnem, zimną wodą i dobrym natleniem - wody krainy pstrąga i lipienia.

Wyników 1 - 4 z 4

Nimfa 31 widelnica

Cena sprzedaży brutto: 6,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
Szczegóły

Nimfa 32 widelnica

Cena sprzedaży brutto: 6,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
Szczegóły

Nimfa 33 widelnica

Cena sprzedaży brutto: 6,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
Szczegóły

Nimfa 50 widelnica

Cena sprzedaży brutto: 6,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
Szczegóły

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624