Uwaga! Zamówienia złożone w dniach 10.06 do 14.06.2024 zostaną wysłane 17.06.2024

Za utrudnienia przepraszamy.

Blog wędkarski

Prezent dla wędkarza muchowego 2023

Szukasz prezentu dla wędkarza muchowego? Spróbuję Ci pomóc, przedstawię kilka produktów, które według mnie są ciekawymi propozycjami.

Nóż wędkarski hand made – w tym przypadku to wędkarski jest tylko z nazwy. Doskonale sprawdzi się także na biwaku czy przy ognisku po wędkowaniu. Na uwagę zasługują tu ręcznie robione noże Trotka Knives – każdy jest unikatowy, jedyny w swoim rodzaju!

         Trotka_Knives.jpeg

Noże hand made Trotka Knives  https://www.flyartfishing.pl/prezent-dla-wedkarza/trotka-knives

Czytaj więcej

March Brown w 7 odsłonach

Sztuczna mucha March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka – March Brown w 7 odsłonach.

Czytaj więcej

Jesień z wędką muchową - nie musi być nam zimno!

Jesień z wędką muchową - nie musi być nam zimno

Jesień i zima to trudny okres dla wędkarzy muchowych. Mimo doskonałych brań lipieni i szczupaków, coraz bardziej doskwiera nam chłód. W środku dnia, jak słoneczko przygrzewa jest super, ale rano i po południu, wyraźnie czujemy chłód. Zimno u uszy, głowę, nogi no i dłonie…. A jak przywiązać muszkę na haku #20 na środku Sanu zmarzniętymi rękami lub gdy cały dygocesz z zimna? Tu z pomocą przychodzi odpowiednie wyposażenie – czapki, rękawiczki, ciepłe skarpety i ocieplacze.

Czytaj więcej

Prezent upominek dla wędkarza

Prezent upominek dla wędkarza (muchowego)

Prezent to ważna część naszej kultury. Są wręczane z okazji Świąt, imienin, urodzin, czy bez okazji - po prostu by sprawić radość i przyjemność. Najlepsze to te trafione, spełniające oczekiwania.

Czytaj więcej

Słoweńska przygoda - Sava Bohinjka

Flyfishing slowenia sava bohinjka na muche

Sava Bohinjka jest jedną z najczystszych i najpiękniejszych rzek w Słowenii. Powstaje przy wypływie z jeziora Bohinj, by przez kolejne kilkadziesiąt kilometrów, płynąc przez Alpy Julijskie stworzyć wspaniałe łowisko ryb łososiowatych. Zakręty, wąwozy, bystrza czy szerokie płanie w połączeniu z krystalicznie czystą wodą tworzą niepowtarzalny urok. Dołączając do tego ogromne bogactwo pstrągów potokowych, pstrągów tęczowych, lipieni  i głowacic otrzymujemy coś w rodzaju wędkarskiego raju.

Czytaj więcej

Wiosenny streamer na pstrągi

Streamer na pstrąga

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki i żaby. A jak się przygotować do wyprawy?

Czytaj więcej

Łowienie brzan na muchę

Brzana złowiona na muchę

Brzana pospolita (Barbus barbus) to ryba typowo rzeczna. Jako swoje stanowiska wybiera zazwyczaj miejsca o szybkim nurcie i twardym dnie, kamienistym lub kamienisto żwirowym. Tych największych powinniśmy szukać w głównym, najsilniejszym nurcie.

Czytaj więcej

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624