O firmie

FlyArtFishing to wędkarski sklep internetowy, w którym zaopatrzysz się w artykuły pomocne do realizowania Twojej pasji - wędkarstwa muchowego.

Cały asortyment produktów wędkarskich oferowany w naszym sklepie jest starannie dobrany w oparciu o własne doświadczenia i obserwację.

Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości sztuczne muchy, unikatowe koszulki T-shirt z oryginalnymi motywami wędkarskimi oraz upominki i prezenty dla wędkarzy.

99% asortymentu oferowanego w naszym sklepie jest dostępna "od ręki" (każdy produkt posiada oznaczenie dostępności, jeśli przy produkcie widoczny jest tekst "produkt dostępny od ręki", to na 99% mamy go na naszej półce sklepowej).

Dokładamy wszelkich starań, by każde zamówienie dotarło do Ciebie możliwie najszybciej.

Nie mamy czegoś? Napisz, zadzwoń - zdobędziemy to dla Ciebie.

Zespół FlyArtFishing.pl

Nasz blog wędkarski

Flyfishing slowenia sava bohinjka na muche

Słoweńska przygoda - Sava Bohinjka

Sava Bohinjka jest jedną z najczystszych i najpiękniejszych rzek w Słowenii. Powstaje przy wypływie z jeziora Bohinj, by przez kolejne kilkadziesiąt kilometrów, płynąc przez Alpy Julijskie stworzyć wspaniałe łowisko ryb...

Czytaj więcej
Jesień z wędką muchową - nie musi być nam zimno!

Jesień z wędką muchową - nie musi być na…

Jesień i zima to trudny okres dla wędkarzy muchowych. Mimo doskonałych brań lipieni i szczupaków, coraz bardziej doskwiera nam chłód. W środku dnia, jak słoneczko przygrzewa jest super, ale rano...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce. 

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624