O firmie

FlyArtFishing to wędkarski sklep internetowy, w którym zaopatrzysz się w artykuły pomocne do realizowania Twojej pasji - wędkarstwa muchowego.

Cały asortyment produktów wędkarskich oferowany w naszym sklepie jest starannie dobrany w oparciu o własne doświadczenia i obserwację.

Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości sztuczne muchy, unikatowe koszulki T-shirt z oryginalnymi motywami wędkarskimi oraz upominki i prezenty dla wędkarzy.

99% asortymentu oferowanego w naszym sklepie jest dostępna "od ręki" (każdy produkt posiada oznaczenie dostępności, jeśli przy produkcie widoczny jest tekst "produkt dostępny od ręki", to na 99% mamy go na naszej półce sklepowej).

Dokładamy wszelkich starań, by każde zamówienie dotarło do Ciebie możliwie najszybciej.

Nie mamy czegoś? Napisz, zadzwoń - zdobędziemy to dla Ciebie.

Zespół FlyArtFishing.pl

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624