Uwaga! Zamówienia złożone w dniach 10.06 do 14.06.2024 zostaną wysłane 17.06.2024

Za utrudnienia przepraszamy.

Regulamin sklepu internetowego Fly Art Fishing

 1. Przedmiotem działalności sklepu internetowego www.FlyArtFishing.pl , zwanego dalej Sklepem, jest sprzedaż artykułów związanych z wędkarstwem muchowym.
 2. Właścicielem Sklepu jest Paslud Jakub Ludwiniak ul. Pasłęcka 7A 03-137 Warszawa NIP 524 210 66 96, REGON 147406580
 3. Klient może kontaktować się ze Sklepem poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie lub listownie.
 4. Ceny w Sklepie są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
 5. Płatności za zakupione towary można dokonywać poprzez przelew na konto bankowe lub za pobraniem.
 6. Koszt przesyłki jest zgodny z cennikiem Poczty Polskiej S.A. Każdorazowo Klient zostanie poinformowany o koszcie wysyłki.
 7. Czas dostarczenia towaru jest zgodny z czasami dostarczeni dla Poczty Polskie S.A. 
 8. Wszystkie towary oferowane przez Sklep są dostępne w magazynie w ilości podanej w opisie produktu. W przypadku braków towarów nie będzie możliwości dokonania zamówienia, a informacja o terminie dostępności może być udzielona poprzez email lub telefonicznie.
 9. W przypadku gdy z jakiś przyczyn zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane, zamówienie zostanie anulowane, a środki zostaną zwrócone na konto.
 10. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn jesteś niezadowolony z dostarczonego towaru masz prawo w ciągu 14 dni do odstąpienia od umowy. Po uprzednim kontakcie telefonicznym odsyłasz nam zakupiony towar (bez oznak użytkowania, w oryginalnych opakowaniach, na swój koszt) wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy a my zwracamy Ci pieniądze. W przypadku zwrotu części towarów zwrot nastąpi tylko za zwrócone towary bez zwrotów kosztów przesyłki.

Adres do zwrotów:

Paslud Jakub Ludwiniak
ul. Pasłęcka 7A
03-137 Warszawa 

Wzór formularza odstąpienia od umowy: docWzór formularza odstąpienia od umowy26 KB

Prawo do odstąpienia od umowy nie obejmuje:

 • towarów na specjalne zamówienie klientów (takich co nie mamy posiadamy w standardowej ofercie),
 • towarów personalizowanych (np. z indywidualizowanym nadrukiem, wykonanych na specjalne zamówienie Klienta).

Jeśli zwrócony zostanie przez Państwo towar nie objęty prawem do zwrotu, lub będzie nosił ślady korzystania wykraczające poza zwykłe sprawdzenie towaru zostanie on odesłany do Państwa z powrotem na państwa koszt.

 1. Sprzedawane towary oferowane przez Sklep są nowe i oryginalne, wolne od wad fizycznych i prawnych, w terminie przydatności oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 2. Sprzedawane przez Sklep towary posiadają gwarancję producenta. W przypadku reklamowania towaru zakupionego u naszym sklepie na podstawie gwarancji należy się skontaktować z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie w celu uzgodnienia szczegółów. Po naprawie towar zostanie odesłany do Państwa bezpłatnie. Towary odsyłane są niezwłocznie po naprawie, w przypadku większości towarów w ciągu 14 dni od daty otrzymania, z tym, że w wypadku niektórych towarów termin ten może być dłuższy, szczególnie dotyczy to towarów, które jesteśmy zobowiązanie przesłać do producenta. Aby dowiedzieć się o średnim czasie załatwiania reklamacji danego towaru, prosimy o kontakt ze sklepem. W wypadku towarów zakupionych w naszym sklepie, które posiadały wady produkcyjne lub materiałowe mogą również Państwo skorzystać z reklamacji na podstawie rękojmi. W przypadku reklamacji na podstawie rękojmi w momencie wystąpienia wady należy niezwłocznie skontaktować się ze sklepem. Po kontakcie przesłać wadliwy towar do sklepu, po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji towar zostanie w rozsądnym czasie naprawiony i odesłany.

  Prawo do reklamacji na podstawie rękojmi nie obejmuje zwykłego zużycia towaru właściwego dla danego produktu czy wad powstałych przez niewłaściwe użytkowanie.

 3. Ceny podane w sklepie nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 4. Ewentualne spory mogą być rozstrzygane na drodze mediacji bezpośrednich lub po uzgodnieniu przez podmioty specjalizujące się w rozwiązywaniu sporów.W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie obowiązują przepisy prawa polskiego.W przypadku sporów między Sklepem, a osobą fizyczną nie będącą konsumentem lub osobą prawną, sądem właściwym miejscowo jest sąd miejscowo właściwy dla siedziby Sklepu.
 5. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu o czym poinformuje na stronie sklepu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

 • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
 • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
 • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
 • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624