Syndicate

Wędki muchowe SYNDICATE AQUOS Series

SYNDICATE AQUOS Series to doskonale zaprojektowane i skonstruowane wędzisko muchowe. W swoim zastosowaniu obejmuje  różne typy wód, gatunki ryb oraz sznury - od pływających do szybko tonących. Dzięki temu możemy posługiwać się różnymi rodzajami much, nawet tymi największymi. Nieco inna konstrukcja przekroju blanku pozwoliła nam dostarczyć wędkę z dużym zapasem mocy ,a jednocześnie z delikatną końcówką chroniącą przypon przed zerwaniem.

Wędki SYNDICATE AQUOS doskonale się sprawdzą w różnych warunkach, niezależnie od tego czy łowisz ryby w morzach, jeziorach czy dużych rzekach. Zapewniają odpowiednią prezentację muchy, a dzięki unikalnej, węglowej budowie i kompozytowej konstrukcji zapewniają, że ryby pewnie trzymają się haka. Skuteczne zacięcie to jedno, z SYNDICATE AQUOS możesz być pewny, ze Twoja zdobycz wyląduje w podbieraku.

Wyników 1 - 3 z 3

SYNDICATE AQUOS Series 10ft #6

Cena sprzedaży brutto: 1999,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
Szczegóły

SYNDICATE AQUOS Series 10ft #7

Cena sprzedaży brutto: 1999,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
Szczegóły

SYNDICATE AQUOS Series 10ft #8

Cena sprzedaży brutto: 1999,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
Szczegóły

Nasz blog wędkarski

Flyfishing slowenia sava bohinjka na muche

Słoweńska przygoda - Sava Bohinjka

Sava Bohinjka jest jedną z najczystszych i najpiękniejszych rzek w Słowenii. Powstaje przy wypływie z jeziora Bohinj, by przez kolejne kilkadziesiąt kilometrów, płynąc przez Alpy Julijskie stworzyć wspaniałe łowisko ryb...

Czytaj więcej
Jesień z wędką muchową - nie musi być nam zimno!

Jesień z wędką muchową - nie musi być na…

Jesień i zima to trudny okres dla wędkarzy muchowych. Mimo doskonałych brań lipieni i szczupaków, coraz bardziej doskwiera nam chłód. W środku dnia, jak słoneczko przygrzewa jest super, ale rano...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce. 

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624