Uwaga! Zamówienia złożone w dniach 10.06 do 14.06.2024 zostaną wysłane 17.06.2024

Za utrudnienia przepraszamy.

AQUOS Series Fly Rods

Wędki muchowe SYNDICATE AQUOS Series

SYNDICATE AQUOS Series to doskonale zaprojektowane i skonstruowane wędzisko muchowe. W swoim zastosowaniu obejmuje  różne typy wód, gatunki ryb oraz sznury - od pływających do szybko tonących. Dzięki temu możemy posługiwać się różnymi rodzajami much, nawet tymi największymi. Nieco inna konstrukcja przekroju blanku pozwoliła nam dostarczyć wędkę z dużym zapasem mocy ,a jednocześnie z delikatną końcówką chroniącą przypon przed zerwaniem.

Wędki SYNDICATE AQUOS doskonale się sprawdzą w różnych warunkach, niezależnie od tego czy łowisz ryby w morzach, jeziorach czy dużych rzekach. Zapewniają odpowiednią prezentację muchy, a dzięki unikalnej, węglowej budowie i kompozytowej konstrukcji zapewniają, że ryby pewnie trzymają się haka. Skuteczne zacięcie to jedno, z SYNDICATE AQUOS możesz być pewny, ze Twoja zdobycz wyląduje w podbieraku.

Wyników 1 - 6 z 6

SYNDICATE AQUOS Series 10ft #5

Cena sprzedaży brutto: 1599,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
Szczegóły

SYNDICATE AQUOS Series 10ft #6

Cena sprzedaży brutto: 2299,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
Szczegóły

SYNDICATE AQUOS Series 10ft #7

Cena sprzedaży brutto: 2299,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
Szczegóły

SYNDICATE AQUOS Series 10ft #8

Cena sprzedaży brutto: 2299,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
Szczegóły

SYNDICATE AQUOS Series 9ft #5

Cena sprzedaży brutto: 2249,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
Szczegóły

SYNDICATE AQUOS Series 9ft #9

Cena sprzedaży brutto: 2299,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
Szczegóły

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624