Kołowrotek muchowy Galvan Torque T-6 Burnt Orange
Kołowrotek muchowy Galvan Torque T-6 Burnt Orange Kołowrotek muchowy Galvan Torque T-6 Burnt Orange Kołowrotek muchowy Galvan Torque T-6 Burnt Orange

Kołowrotek muchowy Galvan Torque

Producent Galvan Fly Reels
Cena sprzedaży 2849,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
  • Opis
  • Opinie
Kołowrotek muchowy Galvan Torque

Jako czołowy kołowrotek w gamie Galvan, kołowrotki z serii Torque stanowią kulminację całego życia wędkarstwa muchowego i pasji do projektowania kołowrotków. Krótko mówiąc, reprezentuje to, co najlepsze w nowoczesnej architekturze kołowrotków muchowych. Seria kołowrotków Torque powstała, ponieważ Boni chciał stworzyć rewolucyjny kołowrotek z solidniejszym hamulcem niż jest to obecnie dostępne na rynku. W ten sposób narodziły się kołowrotki z serii Torque.

Unikalny kołowrotek Torque, czwarta seria stworzona przez Boni, był pierwszym kołowrotkiem wypuszczonym na rynek z naszym systemem hamulca Torque, który jest obecnie stosowany we wszystkich naszych kołowrotkach. Jego początki miały miejsce pod koniec 2002 r., a prototypy powstały w 2003 r. Po przetestowaniu, ponownym przetestowaniu i modyfikacji został ostatecznie udostępniony publicznie w 2004 r. Natychmiast zdobył nagrodę Editor's Choice w 2004 r. w Fly Fish America i zajął 3. miejsce w rankingu niedawna strzelanina kołowrotków Yellowstone Angler 8-wt, pokonując wiele innych kołowrotków pod względem funkcji i ceny. Oryginalny styl i wyjątkowe przeniesienie ugruntowały reputację Galvan jako wiodącego innowatora w branży.

Uderzający wizualnie wygląd kołowrotków Torque jest wynikiem unikalnych wycięć w ramie, szpuli, pokrętle hamulca i stopce kołowrotka. Konstrukcja ta jest nie tylko estetyczna, ale także konstrukcyjna, ponieważ znacznie zmniejsza wagę kołowrotka, zachowując jednocześnie wytrzymałość i zwiększając sztywność. Zaokrąglone obręcze zarówno na szpuli, jak i ramie zwiększają trwałość, aby lepiej wytrzymać uderzenia podczas ekstremalnych warunków wędkowania.

Na pierwszy rzut oka ręka przyciąga kołowrotek i już od pierwszego korbki wyprofilowanej szpuli z przeciwwagą widać jakość kołowrotka. To połączenie wydajności i prostoty napędzane funkcjonalnością. W tym przypadku mniej znaczy więcej, a koszt nie jest wyjątkiem, ponieważ kołowrotki Torque są sprzedawane w cenie o połowę niższej niż kołowrotki w swojej klasie.

Kołowrotki z serii Torque są odporne na słoną wodę i działają bezbłędnie w najtrudniejszych warunkach. Od odległych jezior alpejskich po równiny ze słoną wodą, wysoce wentylowana szpula i rama doskonale komponują się z najlżejszymi współczesnymi wędkami muchowymi, a jednocześnie stanowią uzupełnienie nowoczesnej wędki muchowej do słonej wody na duże zwierzyny. Torque jest twardy jak gwoździe i umiejętnie łączy technologię przyszłości z tradycją przeszłości.

Dostępne modele i kolory

- T6 Burnt Orange

Galvan_Torque_specyfikacja.jpeg

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624