Snowbee XS-Plus Buzzer Sink Tip na stojącą wodę jeziora na buzzery małe nimfy
Snowbee XS-Plus Buzzer Sink Tip na stojącą wodę jeziora na buzzery małe nimfy Snowbee XS-Plus Buzzer Sink Tip na stojącą wodę jeziora na buzzery małe nimfy

Snowbee XS-Plus Buzzer Sink Tip

Producent Snowbee
Cena sprzedaży 279,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
Wybierz wariant:
Wybierz wariant
  • Opis
  • Opinie
Snowbee XS-Plus Buzzer Sink Tip

Snowbee XS Plus Buzzer Tip to niezbędnik dla entuzjastów połowów na stojącej wodzie, idealny do łowienia na małe nimfy i buzzerów, utrzymując je za każdym razem na idealnym poziomie.

Z pośrednią, tonącą szczytówką o długości 10 stóp, która tonie z prędkością 1,75 cala na sekundę, co pozwala prowadzić muchy pod powierzchnię i łowić w górnych partiach wody. 

Sznur jest wyposażony w nierozciągliwy rdzeń, który zapewnia doskonałą kontrolę i wyczucie podczas łowienia muchami, dzięki czemu możesz wykryć nawet najbardziej subtelne brania. 

Snowbee XS Plus Buzzer Tip jest dostępna w różnych rozmiarach do wyboru, jest dostępna w kolorystyce kości słoniowej/niebieskiej i ma współczynnik tonięcia 1,75 ips.

Kolor: niebieski / kość słoniowa

Szybkość tonięcia: Pływająca / Tip długości ok. 10 stóp o szybkości tonięcia:1.75 ips

Dostępne rodzaje: Buzzer 1, Buzzer2

Dostępne klasy:

- Snowbee XS-Plus Buzzer Sink Tip  #6 BT1

Snowbee XS-Plus Buzzer Sink Tip  #7 BT1

Snowbee XS-Plus Buzzer Sink Tip  #6 BT2

Snowbee XS-Plus Buzzer Sink Tip  #7 BT2

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624