Nić Nano Silk 200D 3/0 Streamer Semperfli mocna nic wiodąca G.S.P

Nić Nano Silk 200D 3/0 Streamer Semperfli

Producent Semperfli
Cena sprzedaży 17,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
Wybierz wariant:
Wybierz wariant
  • Opis
  • Opinie
Nić Nano Silk 200D 3/0 Streamer Semperfli

Semperfli słynie z Nano Silk, o długości 100 m w kolorze czarnym i białym na szpuli, z najmocniejszymi na denier, ultra mocnymi włóknami i zapewniamy więcej GSP niż jakikolwiek inny producent na szpuli. Chcieliśmy jednak opracować wersję Nano Silk z głębszym, barwionym w masie materiałem GSP. Musieliśmy wprowadzić kolorowy plastik do surowego GSP podczas jego barwienia i wytłaczania, w wyniku czego otrzymaliśmy Nano Silk Streamer 200D, NOWĄ wersję Nano Silk o głębokim kolorze, który nigdy się nie rozjaśni ani nie rozpłynie. Nasza nowa formuła GSP barwiona metodą dope jest wyjątkowa w branży.

Nano Silk Streamer jest idealny do wzorów streamerów i drapieżników, a jego płaski profil jest idealny do ochotkowatych, tradycyjnych much i ściągaczy. Cieńsza niż wiele nici poliestrowych 6/0, jest niezwykle mocna, znacznie mocniejsza niż nici poliestrowe lub ze sztucznego jedwabiu. Nano Silk Streamer 200D to nić, która nie pęka łatwo, dając pewność latania, ale można ją całkowicie spłaszczyć.

Sprawdź oszałamiającą gamę niespływających, barwionych kolorów!

Szpula: 100m

Dostępne kolory:

- black

- dark grey

- red

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624