Game Changer Chenille Pack Semperfli zestaw do wykonywania much Game Changer

Game Changer Chenille Pack Semperfli

Producent Semperfli
Cena sprzedaży 44,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
Wybierz wariant:
Wybierz wariant
  • Opis
  • Opinie
Game Changer Chenille Pack Semperfli

Muchy Game Changer to odrębny styl wysoce wyrazistych wzorów streamerów zaprojektowany i spopularyzowany przez Blane'a Chockletta z USA, jednego z najbardziej przyszłościowych i innowacyjnych projektantów much w branży wędkarstwa muchowego.

Semperfli zaprojektował zestaw szenili idealny do wiązania tych przegubowych cudów. Game Changer Chenille Pack to zestaw szenili o średnicy 30 mm, 20 mm, 10 mm i 8 mm z holograficznym perłowym błyskiem, idealnym do tworzenia własnych much Game Changer. Użyj szenili o różnej wielkości, aby utworzyć ten stożek.

Owiń nasze różnej wielkości szenile Gamechanger na przegubowych trzonkach i ulepsz swoje muchy za pomocą markerów trwałych, aby stworzyć muchę o wyrazistym i realistycznym wyglądzie. Paruj szenil przed związaniem, ponieważ pomoże to w pełni wykorzystać materiał. Popularne opcje obejmują trzymanie go nad wrzącą wodą lub użycie ręcznego parowca.

Po prostu wybierz własne haczyki i trzonki odpowiadające długości much, jakie chcesz stworzyć

Kompletny pakiet zawiera:

- Szenile o średnicy 30 mm, 20 mm, 10 mm i 8 mm
- 6 par oczu o średnicy 7 mm
- drut Intruder ze stali nierdzewnej Semperfli o średnicy 0,5 mm

Dostepne kolory:

- Coral

- Danica

- Gray

Instrukcja wykonania much Game Changer  https://www.semperfli.net/user/news/thumbnails/Semperfli%20Game%20Changer%20Instructions.pdf

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624