SemperFur Super Extra Select Craft Fur Semperfli sztuczna sierść

SemperFur Super Extra Select Craft Fur Semperfli

Producent Semperfli
Cena sprzedaży 27,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
Wybierz wariant:
Wybierz wariant
  • Opis
  • Opinie
SemperFur Super Extra Select Craft Fur Semperfli

Wiele futer, których tradycyjnie używaliśmy, staje się coraz rzadszych, jakość jest różna i wiele razy w przypadku tradycyjnych futer pojawiają się inne problemy, takie jak futra niedźwiedzia polarnego, futra fok i lisów polarnych, które są zarówno potencjalnie nielegalne, jak i stwarzają problemy etyczne. W rezultacie zdecydowaliśmy się opracować gamę SemperFur, jest to materiał hybrydowy, bardziej miękki niż futro rzemieślnicze, z mniejszym podwoziem, bardziej przypominającym futro polarne. SemperFur Black może być odpowiedni do najdłuższych streamerów, które mogłyby zastąpić tradycyjne futra. Naprawdę eleganckie, z włóknami o długości 110 mm, mogą być używane jako skrzydełka dla wszelkich much drapieżnych w wodzie słodkiej i słonej. Długości włókien SemperFur Black imitujących prawdziwe futro różnią się, aby zapewnić oszałamiający profil Twoim streamerom.

Dostępne w łatach o wymiarach około 12 cm x 12 cm, jest szczotkowane i gotowe do użycia. Za każdym razem są to doskonałe substytuty futer naturalnych.

To, co wyróżnia to futro rzemieślnicze na tle innych futer rzemieślniczych dostępnych na rynku, to fakt, że SemperFur Black posiada:

- Dłuższa długość
- Bardziej miękki
- Lepszy połysk
- Wyczesany i gotowy do użycia
- Zwężane włókna i spód do profilowania streamera
- Włókna o długości od 90 do 1110 mm

Dostepne kolory:

- Black

- Hot pink

- Gray

- Rose pink

- White

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624