Wędki muchowe Douglas Outdoors Sky G fly rods
Wędki muchowe Douglas Outdoors Sky G fly rods Wędki muchowe Douglas Outdoors Sky G fly rods Wędki muchowe Douglas Outdoors Sky G fly rods Wędki muchowe Douglas Outdoors Sky G fly rods handle-a Wędki muchowe Douglas Outdoors Sky G fly rods handle-b Wędki muchowe Douglas Outdoors Sky G fly rods handle-c

Wędki muchowe Douglas Sky G

Producent Douglas Outdoors
Cena sprzedaży 4499,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
Wybierz wariant:
Wybierz wariant
 • Opis
 • Opinie
Wędki muchowe Douglas Sky G

Wybitna seria wędek muchowych Douglas SKY G Fly Rod wykorzystuje technologię w dążeniu do osiągnięcia perfekcji wędzisk muchowych. Jest cudownie lekki i doskonale odlewany, a dodatek rewolucyjnych płytek G-Tec sprawia, że jest jeszcze lepszy.

Wszystkie wędki Douglas z serii Sky G wykonane są z grafenu, co czyni je lekkimi, mocnymi, charakteryzującymi się bardzo szybkim powrotem do zdrowia i bardzo niską wagą zamachu!

Podsumowując, seria wędzisk Douglas SKY G Fly Rod oferuje doskonałe tłumienie i regenerację, niemal bezwysiłkowe rzuty, dokładność i wyjątkową trwałość.

Innowacyjne komponenty z najwyższej półki obejmują:

- przelotki REC Titanium Cerecoil z wkładkami z tlenku cyrkonu

- przelotki REC Titanium Recoil

- korek klasy AAAA Flor

- szkieletowy aluminiowy uchwyt kołowrotka, podwójne pierścienie typu uplocking z nylonowymi tulejami i wstawki z drewna czarnego

- wielomodułowe blanki o średnioszybkiej akcji zbudowane z płytek G-Tec w nieodblaskowym kolorze platynowym z powłoką G-Armour

- zawiera pluszową skarpetę na wędkę i aluminiową tubę

- kropki wyrównujące sekcje 

- ograniczona dożywotnia gwarancja na wszystkie wędki Douglas Fly Rod

ZWYCIĘZCA Yellowstone Angler's najlepsza wędka 9ft #6 w 2021 roku !!!

 Sky_G.jpeg

 

Douglas Outdoors z przyjemnością oferuje jedną z najlepszych gwarancji na wędki muchowe w branży. Jesteśmy dumni z wydajności, szybkości i opłacalności, na jaką udzielamy gwarancji na wędki. Średni czas realizacji roszczenia gwarancyjnego wynosi mniej niż 7 dni roboczych (na terenie sąsiadujących Stanów Zjednoczonych)! Wszystkie nasze wędki objęte są ograniczoną dożywotnią gwarancją dla pierwotnego właściciela. Przed przystąpieniem do zgłaszania roszczeń gwarancyjnych prosimy o zapoznanie się z informacjami gwarancyjnymi wymienionymi poniżej.

W ramach naszej ograniczonej gwarancji dożywotniej Douglas Outdoors zastrzega sobie prawo do zastąpienia wycofanych modeli porównywalnymi modelami, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Gwarancja na wędkę muchową
Wszystkie nasze wędki muchowe są objęte ograniczoną dożywotnią gwarancją udzielaną pierwotnemu właścicielowi. Gwarancja na wędki Douglas Outdoors Fly Rod to program gwarancyjny obejmujący pełną wymianę bez usterek. Opłata wynosi 45 USD za uszkodzony odcinek plus 20 USD opłaty za wysyłkę i obsługę na terenie sąsiadujących Stanów Zjednoczonych (proszę podać adres fizyczny, a nie skrytki pocztowe).

W przypadku gwarancji międzynarodowych obowiązuje opłata w wysokości 45 USD plus dodatkowa wysyłka, cła i międzynarodowe opłaty manipulacyjne. Przed złożeniem reklamacji skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, ponieważ w Twojej okolicy może znajdować się dystrybutor, który może rozpatrzyć reklamację.

W przypadku roszczeń zgłaszanych na terenie sąsiednich Stanów Zjednoczonych obowiązuje zryczałtowana stawka za wysyłkę i obsługę w wysokości 20 USD. Stawki za wysyłkę roszczeń spoza sąsiadujących Stanów Zjednoczonych (w tym za granicę) podlegają dodatkowym opłatom za wysyłkę.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

 • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
 • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
 • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
 • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624