Wędki muchowe Douglas Upstream Rods
Wędki muchowe Douglas Upstream Rods Wędki muchowe Douglas Upstream Rods Wędki muchowe Douglas Upstream Rods  6 pieces Wędki muchowe Douglas Upstream Rods Wędki muchowe Douglas Upstream Rods

Wędki muchowe Douglas Upstream

Producent Douglas Outdoors
Cena sprzedaży 2699,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
Wybierz wariant:
Wybierz wariant
  • Opis
  • Opinie
Wędki muchowe Douglas Upstream Rods

Linia Douglas Upstream Fly Rod Series firmy Douglas Outdoors obejmuje osiem wyjątkowych, ultralekkich wędzisk muchowych. Każda wędka została zaprojektowana tak, aby zapewniała minimalne, ale jednocześnie bardzo funkcjonalne podejście do łowienia w krzakach i na terenach górskich. Wyzwanie związane zarówno z bliskimi rzutami, jak i zaprojektowaniem wędziska, które będzie kontrolować Twoją linkę, latać i łowić pewnie, to równowaga, którą Upstream z łatwością osiąga.

Każdy z tych blanków o wysokim module jest wykończony korkową nasadką, pierścieniowymi uchwytami kołowrotka i naturalnym kolorem Tonkin Bamboo z przezroczystymi owijkami. Do każdej wędki dołączona jest lekka tuba ze szczotkowanego aluminium 1 5/8” i pokrowiec. Weź wędkę Douglas Upstream Fly Rod, a zapragniesz wyskoczyć na wodę i wypróbować nowe podejście do tradycyjnego łowienia na lekką linkę!

- Wędki z włókna węglowego z efektem włókna szklanego, zaprojektowana z jedynymi w swoim rodzaju elementami przypominającymi bambus lub szkło

- Naturalny kolor bambusa Tonkin z matowym wykończeniem i przezroczystymi okładami

- Ultralekkie

- Akcja średnia i głęboka

- Minimalistyczny uchwyt kołowrotka z przesuwanym pierścieniem dla maksymalnej redukcji wagi

- Spigoty dla maksymalnego przenoszenia energii

- 8 wędek do wyboru od klas  #2 do #4, dostępne w opcjach 2, 4 i 6 składów

- Zapakowany w cienką aluminiową tubę i skarpetkę.

- Ograniczona dożywotnia gwarancja na wszystkie wędki Douglas Fly Rod.

Douglas_upstream.jpeg

Douglas Outdoors z przyjemnością oferuje jedną z najlepszych gwarancji na wędki muchowe w branży. Jesteśmy dumni z wydajności, szybkości i opłacalności, na jaką udzielamy gwarancji na wędki. Średni czas realizacji roszczenia gwarancyjnego wynosi mniej niż 7 dni roboczych (na terenie sąsiadujących Stanów Zjednoczonych)! Wszystkie nasze wędki objęte są ograniczoną dożywotnią gwarancją dla pierwotnego właściciela. Przed przystąpieniem do zgłaszania roszczeń gwarancyjnych prosimy o zapoznanie się z informacjami gwarancyjnymi wymienionymi poniżej.

W ramach naszej ograniczonej gwarancji dożywotniej Douglas Outdoors zastrzega sobie prawo do zastąpienia wycofanych modeli porównywalnymi modelami, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Gwarancja na wędkę muchową
Wszystkie nasze wędki muchowe są objęte ograniczoną dożywotnią gwarancją udzielaną pierwotnemu właścicielowi. Gwarancja na wędki Douglas Outdoors Fly Rod to program gwarancyjny obejmujący pełną wymianę bez usterek. Opłata wynosi 45 USD za uszkodzony odcinek plus 20 USD opłaty za wysyłkę i obsługę na terenie sąsiadujących Stanów Zjednoczonych (proszę podać adres fizyczny, a nie skrytki pocztowe).

W przypadku gwarancji międzynarodowych obowiązuje opłata w wysokości 45 USD plus dodatkowa wysyłka, cła i międzynarodowe opłaty manipulacyjne. Przed złożeniem reklamacji skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, ponieważ w Twojej okolicy może znajdować się dystrybutor, który może rozpatrzyć reklamację.

W przypadku roszczeń zgłaszanych na terenie sąsiednich Stanów Zjednoczonych obowiązuje zryczałtowana stawka za wysyłkę i obsługę w wysokości 20 USD. Stawki za wysyłkę roszczeń spoza sąsiadujących Stanów Zjednoczonych (w tym za granicę) podlegają dodatkowym opłatom za wysyłkę.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624