Loop Cross SX Fast wędka muchowa
Loop Cross SX Fast wędka muchowa Loop Cross SX Fast wędka muchowa

Loop Cross SX

Producent LOOP
Cena sprzedaży 2200,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
Wybierz wariant:
Wybierz wariant
  • Opis
  • Opinie
Wędki muchowe Loop Cross SX

Seria SX zapewnia wymagającym wędkarzom muchowym wyjątkową wydajność dzięki wykorzystaniu najnowszej kombinacji opatentowanej nanożywicy i węgla o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie, zwanej technologią Cross Core.
Ta niezwykle wydajna fuzja żywicy i materiału zapewniła Loopowi podstawowe DNA do budowy światowej klasy wędek muchowych o szybkiej akcji.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
+ Blank w estetycznym, matowym, dymionym wykończeniu
+ Wysokiej jakości rękojeść z korka ze wzmocnieniami z mieszanki korka
+ Trójkątny, 3-pinowy aluminiowy uchwyt kołowrotka w wykończeniu Gun Metal
+ Tytanowe przelotki ściągające
+ Opatentowane przelotki spiralne z powłoką E dla minimalnego tarcia i wyższe prędkość linii i dłuższe rzuty. Wykonane w USA
+ Napis na modelu wędki na tulejach umożliwiający prawidłowe dopasowanie do wędki
+ Zaprojektowane i opracowane w Szwecji

Ostatecznym kryterium podczas procesu opracowywania SX była wyjątkowa wydajność i łatwość łowienia. Akcja wędki została doskonale dopracowana, aby umożliwić płynne przenoszenie energii przez blank podczas cyklu rzutowego. Pozwala to na bezprecedensowy transfer energii bezpośrednio do celu i minimalne ugięcie blanku w dół w rzucie do przodu. Dzięki tak pozytywnemu prowadzeniu wędki i sensorycznym sprzężeniom zwrotnym każda wędka SX oferuje delikatną muchę prezentacja z maksymalnej odległości przy minimalnym wysiłku.

Dostępne modele:

- Loop Cross SX 890-4F

- Loop Cross SX 1090-4F

- Loop Cross SX 1290-4F

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624