Uwaga! Zamówienia złożone w dniach 10.06 do 14.06.2024 zostaną wysłane 17.06.2024

Za utrudnienia przepraszamy.

Wędka muchowa TFO Axiom II-X 9ft wt9
Wędka muchowa TFO Axiom II-X 9ft wt9 Wędka muchowa TFO Axiom 2X

Wędka muchowa TFO Axiom II-X 9ft wt9

Producent TFO
Cena sprzedaży 1899,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
  • Opis
  • Opinie
Wędka muchowa TFO Axiom II-X 9ft wt9

Axiom II-X został zaprojektowany dla średniozaawansowanych i zaawansowanych wędkarzy muchowych, którzy chcą zmaksymalizować dokładność na odległość. Opierając się na szybkiej akcji naszego renomowanego TiCrX, użyliśmy naszego materiału o najwyższym module i technologii Axiom, aby na nowo zdefiniować wydajność w niezwykle mocnej wędce muchowej. W przeciwieństwie do innych „sztywnych” wędek, Axiom II-X zapewnia zarówno energię niezbędną do dalekich rzutów, jak i niesamowite śledzenie i odzyskiwanie, co skutkuje dokładnością na odległość. Jeśli sprowadza się to do jednego rzutu, jednego idealnego dalekiego rzutu, to jest to doskonałe narzędzie do łowienia.

Opatentowana i ekskluzywna technologia TFO Axiom osadza w blanku podwójną spiralę Kevlaru. Wyjątkowa wytrzymałość kevlaru na rozciąganie wzmacnia matrycę z włókna węglowego podczas kompresji. W rezultacie wędki muchowe z serii Axiom stabilizują się szybciej i płynniej, lepiej amortyzują wstrząsy i wygodnie znoszą przeciążenia. Wędkarz czerpie korzyści, ponieważ technologia Axiom praktycznie eliminuje możliwość przeładowania wędki podczas rzutu. Konkluzja – niezależnie od tego, czy nosisz więcej żyłki w powietrzu, czy dociskasz wędkę do granic możliwości, nie poczujesz żadnej papki – poczujesz, że żyłka wyrywa się z ręki podczas startu.

Seria Axiom II-X jest wykonana z wysokomodułowego włókna węglowego i osadzona w blanku podwójna spirala z kevlaru, wszystko wykończone w satynowym, błękitnym kolorze. Seria obejmuje wysokiej jakości korkowe rękojeści z akcentami burl, uchwyty kołowrotka z anodyzowanego aluminium z blokadą w górę z wkładkami z włókna węglowego. Wszystkie osiem modeli ma kropki wyrównania oznaczone kolorami według grubości żyłki, przelotki RECOIL firmy REC i ultralekkie przelotki wężowe ze stali nierdzewnej impregnowanej chromem. Wszystkie wędki Axiom II-X są pakowane w oznakowane skarpety i tuby wędki.

Seria Axiom II-X zapewnia wyjątkową wydajność rzutową i wydajność, co w połączeniu z dożywotnią gwarancją TFO czyni je idealnym wyborem, gdy odległość i dokładność są ceną dożywotnich trofeów.

Wędka muchowa TFO Axiom II X 9ft wt 9 Saltwater, Freshwater

Długość: 9ft (2,74m)

Line WT: #9

Action: Extra Fast

Handle: B

Weight: 4.3 oz (ok. 122 g)

Pieces: 4 

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624