Wędka muchowa TFO BC Big Fly Temple Fork Outfitters
Wędka muchowa TFO BC Big Fly Temple Fork Outfitters Wędka muchowa TFO BC Big Fly Temple Fork Outfitters Wędka muchowa TFO BC Big Fly Temple Fork Outfitters

Wędka muchowa TFO BC Big Fly

Producent TFO
Cena sprzedaży 1999,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
Wybierz wariant:
Wybierz wariant
  • Opis
  • Opinie
Wędka muchowa TFO BC Big Fly

Zaprojektowana we współpracy z Advisory Staffer Blane Chocklett, wędka BC Big Fly jest idealnym narzędziem do rzucania największych much do walki z najbardziej walecznymi rybami.

Wykorzystaliśmy materiał o najwyższym module i technologię Axiom, aby na nowo zdefiniować osiągi w niezwykle mocnej wędce muchowej. W przeciwieństwie do innych „sztywnych” wędek, BC Big Fly zapewnia zarówno energię niezbędną do dalekich rzutów, jak i niesamowitą kontrolę, co skutkuje doskonałą dokładnością na dużej odległości.

BC Big Fly ma zmodyfikowany, kompozytowy uchwyt z pełną korkową rękojeścią i wydłużony, zgodny z IGFA dopalacz do podnoszenia i rzucania dużych much w stylu Game Changer i ciężkich linek. Ten wydłużony uchwyt pomaga również wędkarzom w lepszym wykonywaniu kołowego lub ósemkowego stylu rzutu muchą w pobliżu powierzchni.

Duże ryby dały się we znaki wędkom muchowym. Dlatego w modelu BC Big Fly zastosowaliśmy najwyższej jakości przelotki Black Pearl RECOIL firmy REC oraz ultralekkie czarne jednostopowe przelotki Snake. Wszystkie wędki mają również wbudowany zaczep na haczyk i wygrawerowane logo w stylu Game Changer na uchwycie kołowrotka.

Wędka BC Big Fly Rod jest dostępna w trzech klasach #: 8, 10 i 12, aby poradzić sobie z muchami od 3 do 12+ cali.

Wszystkie wędki BC Big Fly są pakowane w oznakowane skarpety i tuby.

Akcja wędek: Extra fast

Dostępne modele:

- 9ft #8 TF 08 90 4 BF   

- 9ft #10 TF 10 90 4 BF   

- 9ft #12 TF 12 90 4 BF   

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624