Wędka muchowa TFO Drift #3 9-12,3ft Temple Fork Outfitters
Wędka muchowa TFO Drift #3 9-12,3ft Temple Fork Outfitters Wędka muchowa TFO Drift #3 9-12,3ft Temple Fork Outfitters Wędka muchowa TFO Drift #3 9-12,3ft Temple Fork Outfitters

Wędka muchowa TFO Drift #3 9-12,3ft

Producent TFO
Cena sprzedaży 1849,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
  • Opis
  • Opinie
Wędki muchowe Temple Fork Outfitters Drift

Wędka Drift została zaprojektowana tak, aby była lekka pod względem masy całkowitej, szybko tłumiona i dobrze wyważona, ponieważ zastosowaliśmy mieszankę naszego włókna węglowego o najwyższym module wraz z uchwytem kołowrotka z blokadą w dół i zdejmowanym obciążnikiem dolnika.

Możesz dodatkowo dostroić balans za pomocą podkładek ID 3/8 cala - w zależności od wagi kołowrotka. Szczytówka jest niezwykle czuła, co pozwala odróżnić subtelne branie od dotknięcia dna.

Wszechstronność tej wędki zdumiewa, a dzięki swojej konstrukcji możemy uzyskać aż 4 długości, tak aby dobrać odpowienią do metody łowienia

Akcja: moderate - fast

Długośc: 9'0" - 12'3"  (9ft, 10ft, 11,3ft, 12,3ft)

Wody: słodkie

Waga: 3.4 - 5.6 oz

Tuba aluminiowa prostokątna oraz pokrowiec

Dzięki możliwości zamiany długości wędki możemy jej użyć do wielu metod muchowych od suchej muchy zaczynając i na krótkiej nimfie kończąc.

Na koniec dodaliśmy 3-calowy dolny korkowy chwyt, który zastępuje obciążaną kolbę bojową – idealny do nowych linek i technik micro spey… wystarczy wybrać optymalną długość dla środowiska i zastosowania.

Jason Randall, koordynator projektu, postawił przed nami wyzwanie polegające na stworzeniu przelotek, które umożliwiłyby dodanie jednej lub więcej sekcji bez konieczności zdejmowania linki, przyponu i much. Duże wyzwanie, ale daliśmy radę… i opatentowaliśmy przewodnik, który Lefty nazwał jedną z największych innowacji, jakie widział w ciągu ostatnich 50 lat. Długość wędki można zmienić w ciągu kilku sekund podczas strumienia, a kołowrotek z kilkoma zapasowymi szpulami wyposażony w WF 3, zestaw do nimfy i micro spey sprawia, że jesteś dobrze uzbrojony na każde wyzwanie, jakie możesz napotkać.

TFO_Drift.jpeg

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce.

Jesteśmy przedstawicielem firm: VARIVAS - znanej z wysokiej jakości haczyków muchowych oraz Syndicate - producenta najwyższej jakości wędek muchowych.

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

UWAGA: Sklep stacjonarny ul. Hanki Ordonówny 16 w Warszawie otwierany po wcześniejszym umówieniu - sklep@flyartfishing.pl, +48 512 465 624

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624