Impregnat do suchych much VISION Nano Fly Spray

Impregnat do much VISION Nano Fly Spray

Nie ma jeszcze oceny Producent Vision
Cena sprzedaży 39,00 zł
Produkt dostępny od ręki.
 
  • Opis
  • Opinie
Impregnat do suchych much VISION Nano Fly Spray

Impregnat do suchych much VISION Nano Fly Spray jest w formie łatwego w użyciu sprayu. Po naniesieniu płyn przenika praktycznie każdy materiał z którego wykonywane są muchy, nadając im doskonałą pływalność. Po zaimpregnowaniu, w celu zrzucenia nadmiaru preparatu, wykonaj kilka pustych rzutów, takich jak przy zwykłym suszeniu muchy. Dzięki zastosowanej technologii nano, muchy po ich zaimpregnowaniu są niezatapialne przez wiele godzin. Śluz który po złowieniu ryby znacznie ogranicza lub zatapia muchy w tym wypadku, nie przywiera i nie skleja much. Wystarczy przeciągnąć przynętę po powierzchni wody, wykonać kilka pustych wymachów i możemy wracać do łowienia.

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.

Nasz blog wędkarski

Sztuczna muszka March Brown w 7 odsłonach

March Brown w 7 odsłonach

March Brown to chyba najbardziej rozpoznawalna mucha wędkarska. Mimo iż do wiosny i lata zostało jeszcze trochę czasu, postanowiłem Wam przybliżyć klasyczne receptury tej wspaniałej muchy w artykule Huberta Janeczka...

Czytaj więcej
Streamer na pstrąga

Wiosenny streamer na pstrągi

Planując wypad na wiosennego pstrąga wybór metody muchowej jest prosty – streamer! Pod tą nazwą znajdziemy przynęty, które swoją budową i sposobem prowadzenia w toni imitują głównie drobne ryby, pijawki...

Czytaj więcej

Opinie klientów

Sklep stawia przede wszystkim na jakość oferowanego sprzętu. Szybka realizacja zamówionego sprzętu.

Jakub Ludwiniak

Wędkarstwo muchowe, to nasza pasja! Pasja, która przerodziła się w chęć otworzenia dobrego sklepu internetowego dla wędkarzy muchowych. Sklepu, w którym każdy uprawiający wędkarstwo muchowe znajdzie coś dla siebie. 

Nasz sklep muchowy oferuje szeroki asortyment produktów wędkarskich najwyższej jakości. Wiele z oferowanych produktów używamy na co dzień sami, czy to łowiąc lipienie w rzekach południowej Polski (San, Dunajec), czy w rzekach pomorskich (Wda, Łupawa), czy też pstrągi potokowe w całej Polsce. 

Zapraszamy na zakupy!
Ekipa sklepu internetowego FlyArtFishing.pl 

  • 100% SatysfakcjiGwarantowane!
  • Darmowa dostawaPrzy zamówieniu powyżej 300 PLN 
  • 14 dni na zwortBez podawania przyczyny
  • Masz pytania? Zadzwoń!+48 512 465 624